Офуцаната курвештија, МАДОНА, НУДИ ОРАЛЕН СЕКС СЕКОМУ ШТО ЌЕ ГЛАСА ЗА ХИЛАРИ КЛИНТОН
  Објавено на
share

ОФУЦАНАТА ПРОСТИТУТКА, МАДОНА, НУДИ ОРАЛЕН СЕКС СЕКОМУ ШТО ЌЕ ГЛАСА ЗА ХИЛАРИ КЛИНТОН

 

Мадона се обрати кон фановите од сцената во Њујорк и му предложи на секој кој гласал за кандидатот за претседател на САД Хилари Клинтон орален секс.

Снимката е објавена на Twitter страницата на корисник под името Joe. 58-годишната поп дива се пошегувала со своите вештини во оваа област и изјавила дека со задоволство ќе го стори тоа со секој кој дал глас за госпоѓа Клинтон.

Изборот за претседател на САД ќе се одржи на 8 ноември. Главните конкуренти се Хилари Клинтон и милијардерот Доналд Трамп.

Сè повеќе ѕвезди ги покажуваат преференциите кон едниот или другиот кандидат со смели изјави.

Така во добротворниот концерт во Њујорк се собраа големи ѕвезди на Холивуд и Бродвеј, за да регрутираат средства за кампањата на кандидатот на демократите за претседател.

Меѓу нив беа Џулија Робертс, Џејк Гиленхал, Сара Џесика Паркер, Емили Блант, Нил Патрик Харис и Хелен Мирен. Билетите почнуваат од 45 долари на задниот балкон, до 2700 за местата до оркестарот.
КОМЕНТАРИ
Copyright Jadi Burek © 2013 - сите права се задржани