ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА
  Објавено на
share

 

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА НЕДЕЛА 22 АВГУСТ 2021


Сончево и потопло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец. УВ=8

 

 

ВО СЛЕДНИТЕ ТРИ ДЕНА 
КОМЕНТАРИ
Copyright Jadi Burek © 2013 - сите права се задржани