ЕКСКЛУЗИВНО: КОНЕЧНО откриено името на синот на Ријана! Бремената пејачка го избра називот инспириран од кланот Ву-Танг, откако ги држеше фановите да погодуваат речиси една година... бидејќи таа и A$AP Роки чекаат второ дете
  Објавено на
share

 

ЕКСКЛУЗИВНО: КОНЕЧНО откриено името на синот на Ријана! Бремената пејачка го избра називот инспириран од кланот Ву-Танг, откако ги држеше фановите да погодуваат речиси една година... бидејќи таа и A$AP Роки чекаат второ дете

 

DailyMail.com ексклузивно доби копија од потврдата за живо раѓање на малото момче, откривајќи дека тој се вика RZA Athelston Mayers.

Детето, кое 35-годишната поп-ѕвезда го дели со нејзиниот партнер A$AP Rocky , очигледно го добило името во чест на продуцентот и рапер RZA, водачот на кланот Ву-Танг.

Се чини дека Ријана го навести името на нејзиниот син по неговото раѓање на 13 мај минатата година, бидејќи таа повеќе пати носеше облека од кланот Ву-Танг откако се породи.

Обожавателите неодамна шпекулираа дека малото момче можеби се викало Ноа, но имало малку индикации за неговото вистинско име.

Конечно откриено!  DailyMail.com ексклузивно доби копија од изводот за живо раѓање на нејзиниот син, откривајќи дека неговото целосно име е RZA Athelston Mayer.

Конечно откриено! DailyMail.com ексклузивно доби копија од изводот за живо раѓање на нејзиниот син, откривајќи дека неговото целосно име е RZA Athelston Mayer.

Под радарот: Ријана и нејзиниот партнер A$AP Роки го пречекаа момчето на 13 мај минатата година, но таа досега го чуваше неговото име во тајност од нејзините љубопитни обожаватели
  •  

Под радарот: Ријана и нејзиниот партнер A$AP Роки го пречекаа момчето на 13 мај минатата година, но таа досега го чуваше неговото име во тајност од нејзините љубопитни обожаватели

Голем обожавател?  Степенот на обожавање на Ријана за RZA и остатокот од кланот Ву-Танг не е сосема јасен;  сликано на 15 април во ЛА

Имено, потврдата за живо раѓање укажува дека РЗА го добил средното име на неговиот татко Ателстон.

Сепак, средното име на Роки претходно беше наведено од повеќе продажни места како „Ателастон“.

Уверението за живо раѓање, исто така, укажува дека RZA е роден во медицинскиот центар Cedars-Sinai во Лос Анџелес.

Еден од неодамнешните навестувања на Ријана за тајното име на нејзиниот син беше на 5 април, кога беше видена како го носи блескавото момче додека носеше широк црн горен дел од кланот Ву-Танг додека беше видена како остава оброк кај Џорџо Балди во Санта Моника.

Пејачката на Umbrella не беше особено суптилна на 12 август минатата година, речиси три месеци откако се породи, кога излезе во Њујорк во широка бела RZA маица.

Степенот на обожавање на Ријана за RZA и остатокот од кланот Ву-Танг не е сосема јасен.

Нејзиниот партнер Роки е дефинитивно обожавател, иако тој претходно соработуваше со Раеквон од рап групата на песната Fly International Luxurious Art од 2015 година.

A$AP Mob, колективот на кој му припаѓа Роки, исто така заработи споредби со легендарната хип хоп група на почетокот на своето постоење.

Како Ву-Танг, има низа основни членови од висок профил, заедно со периферни членови кои се поретко прикажани. 

РЗА за малку ќе имаше можност да соработува со Ријана, но на екран наместо во студио.

Бремената Ријана личи на невеста на Мет Гала во 2023 година со A$AP
 
 
 
 
 
Намигнување: Едно од неодамнешните навестувања на Ријана за тајното име на нејзиниот син беше на 5 април, кога беше видена како го носи блескавото момче додека носеше широк црн горен дел од Wu-Tang Clan додека беше видена како остава оброк кај Џорџо Балди во Санта Моника.

Намигнување: Едно од неодамнешните навестувања на Ријана за тајното име на нејзиниот син беше на 5 април, кога беше видена како го носи блескавото момче додека носеше широк црн горен дел од Wu-Tang Clan додека беше видена како остава оброк кај Џорџо Балди во Санта Моника.

Таа им ги даде сите индиции: Пејачката на Umbrella не беше особено суптилна на 12 август минатата година, речиси три месеци откако се породи, кога излезе во Њујорк во широка бела RZA маица.КОМЕНТАРИ
Copyright Jadi Burek © 2013 - сите права се задржани